Elif Elmas ve Kim Min-jae’den Galatasaray’a kazık Fenerbahçe’ye kıyak

featured

Galatasaray‘ın en büyük sorunlarından birisi Tanguy Ndombele… 5 yıllık sözleşme karşılığında 30.8 milyon euro’luk külfetin altına girilen Fransız oyuncu ne sahada kendini gösterebiliyor. Ne de zorunlu olmasına rağmen kilo verip, yağ fazlasını azaltabiliyor.

FENERBAHÇE’NİN DE GÜNDEMİNE GELDİĞİ ORTAYA ÇIKTI

Ndombele, Galatasaray’dan önce Fenerbahçe’nin de gündemine geldi… 17 Ağutos’ta ilk görüşme yapıldı. Tottenham, Galatasaray’a verdiği gibi Ndombele’yi Fenerbahçe’ye de, “maaşını ödeyin, satın alma maddesi koyalım. Kiralama bedeli olmadan siz gönderelim” dedi.

ELİF ELMAS VE KİM MİN-JAE REFERANS VERMEDİ

İlk etapta Ndombele kabul edildi. Ancak ertesinde Ndombele ile Napoli’de beraber forma giyen Elif Elmas ve Kim Min-jae arandı. Elif Elmas’ın, “sakın” uyarısı Kim’in ise çok daha kibar bir şekilde “Fenerbahçe’ye uygun bir oyuncu değil” uyarıları etkili oldu. Fenerbahçe, Tottenham’a teşekkür etti. Ndombele yarışından çekildi.

MENAJERİ İKNA ETTİ

Galatasaray’ı Ndombele için ikna eden ise menajer George Gardi oldu. İlk 11’in 7’sinin kendi oyuncusu olmasıyla övünen İtalya menajer geçen sezon şampiyon olan Napoli’den Ndombele’yi uygun şartlarda getirebileceğini iletti. Operasyonu son gün tamamladı.

Elif Elmas ve Kim Min-jae’den Galatasaray’a kazık Fenerbahçe’ye kıyak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

spor100 ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!