Eşi Nevbahar Koç’dan Ali Koç açıklaması! “Ali evdeyken…”

featured

Fenerbahçe’de işler yolunda… taraftarın keyfi yerinde. Ancak hiç de gereği yokken bir dedikodu ortaya atıldı. Camianın canını sıkacak, “Başkan bırakır mı?” dedirtecek bir iddia gündeme geldi. O iddiaya göre Başkan Koç ile eşi Nevbajar Koç boşanma hazırlığı yapıyorlar. Neden ise Fenerbahçe. 

Ancak Nevbahar Koç daha Ali Koç başkan adayıyken bunun böyle olacağını bildiğini söylemiş. Başkan Koç’a destek vermişti. İşte Nevbahar Koç’un 2018’de Ali Koç aday olduğunda yaptığı açıklama:

Ali evdeyken çocuklarımıza her zaman hayallerinin peşinden koşmasını söyler, bence kendisi de aynı şeyi yapıyor, hayallerinin peşinde koşuyor. Çocukluğundan bu yana istediği bir şey bu. 

İlk başta aile olarak bu duruma çok sıcak bakmıyorduk ancak şimdi fikrimiz değişti. Başta babası olmak üzere ailecek arkasındayız. Bu durumdan en çok çocuklarımız korkuyor çünkü Ali her boş zamanını çocuklarla geçirir. 

Fenerbahçe başkanı olursa onlarla o kadar zaman harcayamayacağını düşünüyorlar. Ama çok heyecanlı olduğu için arkasında durmaya çalışıyorlar. Onun dışında Ali’ye her zamanki gibi güveniyoruz ve her zamanki gibi arkasında olmaya devam edeceğiz.

Bu arada Ali Koç da eşinin bu sözlerini katıldığı canlı yayında “Pek memnun değil gibi gözüküyor bu işten” ifadeleriyle yorumlamıştı.

Eşi Nevbahar Koç’dan Ali Koç açıklaması! “Ali evdeyken…”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

spor100 ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!