Onur Bulut’tan Kayserispor Yöneticilerine Gönderme: Ben Haklıyım

featured

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Kulübü, Kayserispor’un Onur Bulut için açtığı davanın siyah-beyazlı kulübün lehine sonuçlandığını duyurmuştu.

“Ben yüzde 100 haklıyım”

Konuyla ilgili Galatasaray maçı sonrası Türkiye Futbol Federasyonu Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’nun transferi hakkında verdiği karar ve Kayserispor’un Tahkim Kurulu’na gitme kararı hakkında Skorer’e bir açıklama yapan Onur Bulut, “Ben yüzde 100 haklıyım zaten. İmza yetkisi vardı başından beri. Tahkim’e gitseler de bir şey çıkmayacak” ifadelerini kullandı. 

Kayserispor, Tahkim Kurulu’na gidecek

UÇK’nın kararının ardından Kayserispor Kulübü, Tahkim Kurulu’na gideceğini duyurdu. İşte o açıklama: “Onur Bulut’un Beşiktaş’a transferi ile alakalı olarak UÇK’ya açmış olduğumuz dava kurul tarafından reddedilmiştir. Maddi gerçeklikten uzak ve hukuka aykırı olduğunu düşündüğümüz bu karara karşı, süresi içerisinde TFF Tahkim Kurulu’na müracaat edilecektir. 

TFF Yargılama süreci ardından verilen kararların adli denetim süreci de (İstinaf ve Yargıtay yolu) olacaktır. İlk derece mahiyetindeki bu hukuki süreç henüz tamamlanmamış olup, sürece ilişkin gelişmeler oldukça kamuoyuna bilgilendirme yapılacaktır.”

Onur Bulut haklı bulundu

Türkiye Futbol Federasyonu Uyuşmazlık Çözüm Kurulu, Kayserispor’un Onur Bulut’a açtığı davada oy birliğiyle oyuncuyu haklı buldu.

Fanatik.com.tr’den Burak Özdemir’e konuşan milli futbolcunun menajeri Elyasa Süme, Kayserispor ile olan dava süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu. Menajer Elyasa Süme, Türkiye Futbol Federasyonu Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’nda Kayserispor’un açtığı davanın Onur Bulut lehine karar verildiğini belirtti. Süme, karşı bir dava açma konusunda ise, “Şu an yurt dışındayım. Avukatlar değerlendirip ona göre bakacağız” ifadelerini kullandı.

Onur Bulut’tan Kayserispor Yöneticilerine Gönderme: Ben Haklıyım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

spor100 ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!