Wanda Nara ağlayarak anlattı! Ölümü ve çocuklarımı düşündüm

featured

Galatasaray’ın Arjantinli starı Mouro Icardi’nin eşi Wanda Nara, hastalığını ilk öğrendiği dönem yaşadıkları ve duyguları ile ilgili çok özel açıklamalar yaptı.

Galatasaray‘ın golcüsü Mauro Icardi‘nin eşi Wanda Nara sağlık durumu konusunda dürüst açıklamalar yaptı: Sonuçları almaya gittiğim her hafta nefesim kesiliyor.

Arjantin’de Hola dergisine verdiği verdiği röportajda süreci anlattı.

“İyiyim” diye başladı Wanda. Şunu belirtti: Her hafta gözlem altındayım ve bu, Fundaleu’dan doktorum Dr. Miguel Pavlovsky’nin bulunduğu Arjantin’e gönderiliyor.

Wanda, hastalığı teşhis edilir edilmez Buenos Aires’te izlenecek protokolü ile eşi Mauro Icardi’nin Galatasaray’da forma giydiği İstanbul gitti. Arjantinli doktorların tasarladığı tedaviyi uyguladı.

* Her şey bir belirsizlik ve her hafta sonuçları almaya gittiğimde nefesim kesiliyor.

Wanda Nara, teşhisini medya aracılığıyla öğrendiğinde “Şok oldum” dedi. “Televizyonu açtım ve ‘Ama bunu televizyonda söylüyorlarsa neden bana söylemiyorlar?’ dedim.

* Her şey çok tuhaftı. Ölümü, çocuklarımı düşündüm… Benden daha fazla bilgi sakladıklarını, bana yalan söylediklerini hissettim.

Tıbbi tanı konulduktan sonra kendisinde nelerin değiştiği sorulduğunda Nara şöyle yanıt verdi:

* Sanırım hastalık beni değerlerime daha da yaklaştırdı; asıl önemli olanın yakın olduğumuz insanlar ve birlikte yaşadığımız anlar olduğunu anlamamı sağladı.

* Her şey gider ya da biter, sen ölürsün o burada kalır. Ben hayatı hep son günmüş gibi yaşadım, şimdi ise çok daha fazlası.

* Ne olursa olsun, ne yapmam gerekiyorsa beni iyi görecekler. Bana bağlıysa kendimi iyi göstermek ve hepimizin sorunları olduğunu göstermek için mümkün olan her şeyi yapacağım, hepimiz gidebiliriz hastalıklar yüzünden ama hayattayken en önemli şey ilerlemektir.

Wanda Nara ağlayarak anlattı! Ölümü ve çocuklarımı düşündüm

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

spor100 ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!