Wanda Nara’dan Maradona itirafı! Maradona ile birlikte oldu mu?

featured

Galatasaray’ın önemli oyuncularından Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara, Arjantin medyasına oldukça kişisel bir açıklama yaptı. Wanda Nara, Icardi ile ilgili ilginç detayları paylaşarak, yıldız futbolcunun çocukluğunda yiyecek aramak amacıyla avlanmış olduğunu ifade etti.

Galatasaray’ın geçtiğimiz sezonki şampiyonluğunda ve bu sezonki yükselişinde önemli bir rol oynayan Icardi hakkında, eşi Wanda Nara’dan çarpıcı açıklamalar geldi. İşte Nara’nın samimi ifadeleri.

“5 YAŞINDAN BERİ ÇALIŞIYORUM”

“Çocuklarım, yaptıklarımı gördükçe gurur duyuyorlar. Bir annenin çocuklarına verebileceği en güzel örnek, çalışma azmi ve isteğidir. Ben de 5 yaşından itibaren çalışıyorum ve her zaman çocuklarıma, herhangi bir mesleği seçseler bile yanlarında olacağımı söyledim. Şu an Arjantin’de futbol oynayan Valentino, hayalini gerçekleştirmek için büyük bir özveri gösteriyor ve bu beni son derece heyecanlandırıyor.”

“Mauro, çok mütevazi bir aileden gelir. Bana her zaman çocukluğunda paralarının olmadığını ve yiyecek için avlandıklarını anlatırdı. Bu yüzden çocukları için elinden geleni yapar. Örneğin, Iphone 15 çıktığında hemen her birine birer tane alır. Bizim ilişkimiz çok güçlüdür. Mauro’yu 12 yıldır tanırım, bu uzun bir süre ve günümüzde sık sık görülmeyen bir ilişki türüdür. Onu her zaman öncelikli tuttum. Aslında, Mauro’nun kalbini ve ne kadar iyi bir insan olduğunu değerlendirdiğimi söyleyebilirim. Yaşlandıkça belki de daha az kıskanç oluyorum. İnsanın birlikte olmak istediği kişi, gerçekten seninle birlikte olmak istiyorsa, hiçbir şeyin engelleyemeyeceğine inanıyorum.”

“MARADONA İLE BİRLİKTE OLMADIM”

“Maradona ile ilişkisi olduğum iddiasıyla ilgili sürekli spekülasyonlar yapılıyor, ancak bu tamamen saçmalık. Her zaman inkar ettim ve bu tür iddiaların gerçeği yansıtmadığını net bir şekilde ifade etmeme rağmen, hala kontrolsüzce ve benimle danışılmadan çeşitli şeyler hakkında spekülasyonlar yapılıyor. Maradona ile kesinlikle bir romantik ilişkim olmadı.”

“Sürekli gözetim altındayım. Elbette kişisel sağlık sorunum oldukça hassas bir konuydu, ancak bu bilgiyi kamuoyu ile paylaşan Lanata’yı dava etmeme karar verdim. Çünkü o bir gazeteciydi ve bu tür önemli bilgileri paylaşma sorumluluğunu taşıyordu. Haberi duyduğumda oldukça şok oldum. Neden doktorlar bunu bana söylemedi diye düşündüm. Kendi ölümümü ve çocuklarımın geleceğini düşündüm. Bu benim için zor bir dönemdi.”

Wanda Nara’dan Maradona itirafı! Maradona ile birlikte oldu mu?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

spor100 ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!